Кошик
7 відгуків

ТОВ "ДІС-ГРУП"

+380 (66) 436-19-12
Керівник Олексій Сергійович
+380 (96) 917-10-17
Відділ постачання Ігор Степанович
+380 (66) 357-75-07
Бухгалтерія Оксана Сергіївна

Послуги металообробки компанії «ДИС-ГРУП»

Послуги металообробки компанії «ДИС-ГРУП»

ТОВ «ДІС-ГРУП» (р. Харків) — сучасне виробниче підприємство.Одним з напрямків нашої діяльності є металообробка. Для цього ми використовуємо сучасне обладнання та працю кваліфікованих фахівців. Фрезерна обробка, виготовлення прес-форм, послуги по мехобработке — звертаючись за допомогою до нас, ви можете бути впевненими у якісному виконанні завдань будь-якого ступеня складності. Металообробка доступна клієнтам з Харкова та інших населених пунктів країни.

 

Виготовлення прес-форм, токарна і фрезерна обробка

 

Відвідувачі сайту мають можливість ознайомитися з повним переліком наданих нашою компанією послуг з мехобработке. Працюємо з будь-яким видом металу. Найбільш популярні пропозиції для клієнтів ТОВ «ДІС-ГРУП» з Харкова та інших регіонів:

 • виготовлення прес-форм;

 • фрезерна обробка;

 • лиття на термопластавтоматах;

 • токарна обробка;

 • шліфування металу;

 • заточка протяжек і т. д.

Металообробка та виготовлення різних деталей виконується на високопродуктивних верстатах. Наші досвідчені фахівці індивідуально підбирають рішення під конкретні завдання — щоб ви змогли отримати результат в найкоротші терміни і за мінімальною вартістю. Виготовлення прес-форм, фрезерна обробка та послуги виконуються нами «під ключ». Вам не доведеться доопрацьовувати готові вироби. Сучасна технічна база дозволяє максимально швидко і якісно виконувати замовлення з Харкова, області та з усієї країни. Високоточні верстати з ЧПУ дозволяють нам щиро пишається рівнем металообробки.

 

Професійна металообробка в Харкові

 

Наш завод працює в Харкові з 1937 року, що є показником величезного накопиченого досвіду і загальної успішності підприємства. Серед клієнтів ТОВ «ДІС ГРУП» є представники вітчизняної та зарубіжної промисловості різного рівня. Всі вони отримують послуги з мехобработке на максимально вигідних умовах.

Кілька причин, чому вам варто довірити вирішення своєї задачі нашому підприємству:

 • професійно підходимо до металообробки, виготовлення прес-форм та інших деталей;

 • використовуємо високотехнологічні рішення в роботі, пропонуємо можливість виконання проектів без креслення;

 • надаємо гарантію на готову продукцію, забезпечуємо високий рівень сервісу;

 • обслуговуємо клієнтів з Харкова та інших областей України, працюємо за договором;

 • виконуємо фрезерну обробку та інші види робіт точно в строк, не залежний від постачальників.

ТОВ «ДІС ГРУП» має власний виробничий цикл, що дозволяє нашій компанії суворо контролювати весь робочий процес і виключити найменший ризик виникнення браку. Якщо вам потрібна якісна металообробка за невелику ціну, наш завод готовий запропонувати вам свої послуги. Приймаємо як одиничні замовлення, так і серійні. Працюємо зі сталлю, алюмінієм, титаном, міддю, чавуном і т. д. Для наших фахівців немає нічого неможливого!

 

ТОВ «ДІС-ГРУП» — послуги з мехобработке

 

Промышленное предприятие ООО «ДИС ГРУПП» предоставляет услуги по мехобработке для частных лиц и целых заводов. Каждый клиент получает первоклассный сервис независимо от общей стоимости его заказа. Изготовление пресс-форм, фрезерная обработка на станках с ЧПУ, шлифовка металла — вы можете доверить нам любую работу и быть уверенными в ее идеальном выполнении.

Металлообработка в Харькове является достаточно популярной услугой, которую предоставляют разные предприятия. Но мало кто из них имеет такой огромный опыт, функциональное оборудование и компетентных специалистов, как ООО «ДИС ГРУПП». Более 90% клиентов компании обращается к нам повторно, что говорит об очень высоком уровне доверия. Чтобы стать одним из них, достаточно оставить заявку на нужный вид работ на сайте или же позвонить нам в рабочий день — принимаем заказы по телефону с понедельника по субботу включительно. ООО «ДИС ГРУПП». — підприємство, що дорожить своєю репутацією і індивідуально підходить до кожної поставленої задачі. Телефонуйте і обговорюйте умови металообробки з нашими менеджерами.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner