Кошик
7 відгуків

ТОВ "ДІС-ГРУП"

+380 (66) 436-19-12
Керівник Олексій Сергійович
+380 (96) 917-10-17
Відділ постачання Ігор Степанович
+380 (66) 357-75-07
Бухгалтерія Оксана Сергіївна

Види і призначення токарних верстатів

Види і призначення токарних верстатів

Токарний верстат — металорізальне пристрій, що використовується на промислових підприємствах. Деякі моделі цього обладнання випускаються з ЧПУ, числовим програмним управлінням. Вони забезпечують високу продуктивність і відмінну якість обробки. Існує кілька різновидів металорізальних пристроїв даного класу. Наприклад, токарно-гвинторізний верстат. Це саме популярне рішення для одиничного та серійного випуску продукції. Існує також токарний автомат, де більшість операцій не вимагають участі людини. Більш докладно про види і призначення верстатів з ЧПУ і без поговоримо в нашому матеріалі.

 

Токарно-гвинторізні верстати та інші різновиди обладнання

 

Для початку виділимо всі відомі різновиди токарних верстатів. Таких існує вісім:

  • токарно-гвинторізні верстати;

  • токарно-револьверні;

  • верстати з ЧПУ;

  • токарно-карусельні;

  • лоботокарные верстати;

  • токарно-затыловочные;

  • токарні автомати і напівавтомати.

Кожен тип токарного верстата з ЧПУ і без програмного управління має особливі технічні характеристик, які обумовлюють її призначення. Правильний підбір обладнання — запорука успішного виконання робочого завдання.

Токарно-гвинторізні верстати являють собою найбільш поширену групу. Нарізування різьби на металі відбувається за допомогою різних інструментів: різців, плашок, мітчиків. Устаткування відрізняється простотою конструкції, але ефективність використання токарно-гвинторізного верстата сильно залежить від кваліфікації оператора. До того ж, на такому пристрої непросто забезпечити виконання серійності продукції.

А ось токарно-револьверні верстати добре підходять для серійних деталей. Дані пристрої можуть мати вертикальну або горизонтальну вісь обертання. Перший варіант відрізняється більшою жорсткістю, зате в другому випадку вдається досягти швидкості заміни інструменту. З метою підвищення точності обробки використовують системи з ЧПК. Сьогодні, у більшості випадків, замість цього обладнання використовують токарні автомати як більш функціональні пристрої.

Токарные станки с ЧПУ представляют собой высокопроизводительные системы с возможностью многоинструментальной обработки. С целью повышения продуктивности работы установки возможна установка гидравлического патрона. Это безопасные и простые в эксплуатации устройства, для работы за которыми не требуется особая квалификация.

Токарно-карусельные станки предназначены для обработки многотонных заготовок, размещение которых происходит на специальной рабочей поверхности — планшайбе. Предприятия выпускают подобные установки с одной или двумя стойками.

Лоботокарные верстати необхідні там, де слід обробити заготівлю, діаметр якої більше, ніж її висота. У них також є планшайба, тільки розміщена вертикально і зі спеціальною виїмкою для фіксації деталей.

Токарно-затыловочные верстати трохи схожі на гвинторізні, але є і відмінності. Призначення цього типу обладнання — заточка задніх поверхонь інструментів. Це дозволяє продовжити термін експлуатації виробу і зберегти його форму.

 

Сучасні токарні автомати і напівавтомати

 

На більшості підприємств використовують токарні верстати, що виконують роботу в автоматичному або напівавтоматичному режимі. Це прискорює процес, робить його більш ефективним, безпечним. Відмінність токарних автоматів від напівавтоматів полягає в тому, що в другому випадку оператору доводиться завантажувати деталі і знімати оброблені вироби самостійно.

 

Професійні токарні верстати з ЧПУ і без під замовлення

 

Если вам понадобился токарный автомат с ЧПУ или токарно-винторезный станок, обращайтесь в компанию НПП «ДИС-ГРУПП». Это надежный производитель промышленного оборудования, у которого под заказ вы сможете приобрести оборудование с нужными техническими характеристиками и по очень выгодной стоимости. Компания выпускает токарные станки с ЧПУ и без под самые разные задачи. Для обсуждения условий поставок и стоимости готовой продукции свяжитесь с менеджерами-консультантами предприятия. Доставка выполняется по всей Украине, а также зарубеж.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner