Кошик
7 відгуків

ТОВ "ДІС-ГРУП"

+380 (66) 436-19-12
Керівник Олексій Сергійович
+380 (96) 917-10-17
Відділ постачання Ігор Степанович
+380 (66) 357-75-07
Бухгалтерія Оксана Сергіївна

Промислові вироби виробництва заводу «ДИС-ГРУП»

Промислові вироби виробництва заводу «ДИС-ГРУП»

Акціонерне Товариство «Науково Виробниче Об'єднання «ДИС-ГРУП» спеціалізується на серійному випуску готових виробів, у тому числі деталей, промислового призначення. Продукція користується великим попитом у металургійній та нафтогазовій галузях.

У 2016 році на базі заводу було створено ділянку експериментального виробництва, основним напрямком роботи якого стало виготовлення прес-форм та іншого нестандартного обладнання. Співробітництво здійснюється з замовниками з України та інших країн. Також компанія надає послуги металообробки, розробки технічної документації. В каталозі продукції представлено верстатне обладнання з цифровим програмним управлінням (ЧПУ), яке можна придбати за вельми привабливою вартістю.

 

Вироби промислового призначення від компанії «ДИС-ГРУП»

 

Компанія пропонує широкий спектр виробів промислового призначення власного виробництва: штампи, прес-форми, інженерні конструкції,
випробувальні стенди, сервоклапаны і багато іншого. Деталі затребувані в таких галузях промисловості, як металургія, машинобудування, індустрії пластиків і гуми. Здійснюється розробка технічної документації у разі зміни стандартних технічних параметрів окремо взятих виробів.

За індивідуальними ескізами замовника можливе виробництво деталей та виробів промислового призначення особливої форми і конструкції, виконується розробка супровідної документації. Великою перевагою підприємства є наявність повного виробничого
циклу в межах одного заводу. Колектив кваліфікованих фахівців здійснює розробку і 3D-моделювання, виготовлення, металообробку і проведення випробувань готового виробу.

 

Верстатне устаткування для виготовлення деталей

 

Акціонерне Товариство «Науково Виробниче Об'єднання «ДИС-ГРУП» володіє також великим асортиментом верстатного обладнання, серед них токарна і фрезерна групи, у тому числі з числовим програмним управлінням, шліфувальне і долбежное обладнання, штампувальні преса, термопласт-автомати, лиття під тиском, печі термічної обробки. Верстатний парк підприємства складається з 227 одиниць верстатного обладнання, що дозволяють виконувати якісну металообробку і інші види виробничих процесів.

Реализация оборудования сопровождается необходимой документацией, а также информационной, технической поддержкой. Выполняется настройка техники, обслуживание гарантийное и послегарантийной, а также обучение операторов. Все, что необходимо для качественного изготовления деталей и металлообработки, вы сможете найти в АО «НПП «ДИС-ГРУПП».

 

Услуги металлообработки и разработки технической документации

 

Перечень услуг предприятия позволяет комплексно организовать производственную деятельность, связанную с металлообработкой, изготовлением деталей, изделий промышленного назначения. Основными направлениями деятельности компании являются:

 

Разработка документации особенно востребована при заказах на изготовление деталей нестандартной конструкции, адаптированных под индивидуальные характеристики производственных линий различных предприятий и организаций. Стоимость металлообработки и других услуг компании является весьма умеренной. АО «НПП «ДИС-ГРУПП» предлагает выгодные условия сотрудничества для отечественных и импортных предприятий, что способствует успешному развитию производственной деятельности. 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner